بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
Content builder for posts
می 13, 2014
Show all

سوالات متداول

پرسش های متداولی که ممکن است برای شما نیز به وجود بیاید:

 سامانه ی پیامک، پنل یا نرم افزار ارسال پیامک چیست؟

برای ارسال پیامک، شما نیاز به یک نرم افزار دارید. سامانه ی پیام کوتاه یک نرم افزار است بر روی سایت ما که شما می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خودتان، وارد پنل شوید؛ این نرم افزار به سرور مخابرات متصل است و در نتیجه، دیگر نیازی به سخت افزار، سیم کارت و … جهت ارسال پیامک نمی باشد.

هزینه ی سامانه ی پیامک چه قدر است؟

تعرفه ی سامانه ی پیامک در طرح های موجود، متفاوت (از 25 هزار تومان تا 110 هزار تومان) می باشد. هزینه ی پنل ها به صورت یک ساله می باشد و پس از پایان سال، فقط هزینه ی تمدید طرح مورد نظر را می پردازید و هزینه ی تمدید پنل را فقط یک بار در سال (با 40% تخفیف) پرداخت می کنید.

تعرفه ی شارژ پیامک چه قدر است؟

تعرفه ی شارژ پیامک یا همان اعتبار ارسال پیامک برای هر طرح متفاوت می باشد؛ به عنوان مثال، در طرح  تک ستاره (بعثت یا غدیر )،نرخ ارسال هر پیامک یک صفحه ای فارسی 15.7 تومان و در طرح سه ستاره 14.3 تومان می باشد.

شماره ی اختصاصی چیست؟

یک شماره ی 8 تا 14 رقمی (با پیش شماره ی 1000 ، 3000 یا 5000) است که جهت ارسال و دریافت پیامک در تمامی طرح ها قرار دارد . تا زمانی که پنل را تمدید نمایید خط اختصاصی بدون هیچ هزینه ای متعلق به شما خواهد بود . 

چرا برخی از شرکت های فروش سامانه، پنل نامحدود و یا رایگان می فروشند؟

همان طور که خودتان می دانید عمر انسان محدود می باشد. علاوه بر آن، شرایط اقتصادی، سیل و زلزله، و … و تورم و هم چنین شکست در تجارت همواره وجود داشته و دارد. مهم تر از همه، قرارداد شرکت های اصلی با اپراتورها به صورت سالیانه می باشد. و نیز قطعاً هزینه ی پشتیبانی خوب هزینه بر خواهد بود و اگر سامانه ی تهران پیامک و سامانه های معتبر دیگر هزینه ای را برای پنل ها به صورت سالیانه از شما دریافت می کنند، در واقع هزینه ای اندک بابت پشتیبانی از شما گرفته اند.

فراموش نکنیم همیشه ملاک بهتر بودن، پایین بودن قیمت ها نیست، اما سامانه ی تهران پیامک هزینه ای اندک از شما بابت پشتیبانی یک سال می گیرد و این اطمینان را به شما می دهد که خدماتی عالی و ممتاز به شما ارایه دهد؛ نظیر ارتقاء سرور، ارتقاء نرم افزار، خریداری بانک شماره های مختلف و آپلود رایگان آن ها بر روی پنل ها (به مرور زمان) و … و نکته ی دیگر این که در هنگام تمدید پنل ها، 40% تخفیف شامل حال همه ی کاربران می شود.

در صورت نیاز به طرح سوال جدید می توانید با ما تماس بگیرید…

1 دیدگاه

  1. سلام, این یک دیدگاه است.
    برای شروع مدیریت، ویرایش و پاک کردن دیدگاه‌ها، لطفا بخش دیدگاه‌ها در پیشخوان را ببینید.
    تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *