بیمه-عمر

بیمه عمر و پس انداز چیست ؟
بیمه عمر یعنی یک پس انداز، یک سرمایه‌گذاری با بهترین مزایا، یک پوشش برای خانواده و سرپرستش، یک پشتیبانی مالی، پس اندازی مطمئن برای کسانی که به فکر آینده هستند.

بیمه عمر و پس انداز چیست ؟

شما چطور؟ آیا تابه حال به آینده خود و کسانی که دوستشان دارید فکر کرده اید؟

آیا برای آینده فرزندانتان سرمایه‌گذاری کردید؟ برنامه ریزی برای آینده خود و خانواده‌تان دارید؟

برنامه ریزی و سرمایه‌گذاری مسوولیت پدران و سرپرستان خانواده است. (بیمه عمر و پس انداز ) آنها کار می‌کنند، پس انداز می‌کنند، ملک می‌خرند، سکه می‌خرند، حساب بانکی باز می‌کنند، در بورس سهام می‌خرند و خلاصه سال‌های جوانی خود را صرف جمع آوری ثروت می‌کنند تا خودشون، همسرشون و فرزندان در آینده آسایش داشته باشند.

این روال طبیعی اکثر پدران ایرانی است. البته هستند پدرانی که از اول از همون ابتدای جوانی پدربزرگ ارثیه خوبی برای او گذاشت و طی سال‌ها پول با خودش پول آورد. اما اینجا در مورد پدرانی صحبت می‌کنیم که همواره حساب ریال به ریال خرجی را که می‌کنند، دارند.

این گروه از پدران اگر کارمند باشند در دوران بازنشستگی با کسری درآمد مواجه می‌شوند. اگر شغل آزاد داشته باشند در دوران پیری توان کار کردن نداشته باشند به احتمال زیاد یا از اجاره بهای منزلی که دست مستاجر است روزگار می‌گذرانند و یا پس اندازی در بانک دارند از سود ماهانه آن هزینه‌های زندگی را که بسیار بیشتر شده پرداخت می‌کنند.

دختر به خانه بخت فرستاده‌اند و پسرشان را داماد کردند. عروس دارند، داماد دارند، نوه‌های شیرین دارند. همه اینها نگاهشان به دست پدر بزرگ است و روزهای تعطیل سر سفره مادربزرگ.

این هزینه‌ها از کجا باید تامین شود؟ می‌توان به بچه‌ها و نوه‌ها گفت منزل ما نیایید؟ ازاول هفته انتظار اخر هفته هستید تا زنگ در و بزنن و بچه‌ها و نوه‌ها دورتان جمع شوند.

اگر فرزندانتان درس خوانده باشند و شغل مناسبی داشته باشند که خدا رو شکر اما، اگر یکی از فرزندان سهل انگار بوده و امروز اوضاع خوبی ندارد، باید پدر و مادر با موهای سپید و دستان پینه بسته غصه او را هم بخورند و کسری‌های زندگی او را هم جبران کنند.

چاره چیست؟ ایا علم اقتصاد یا قوانین اجتماعی فکری برای این روزها کرده است.

شاید باورش سخت باشه اما مشکلات زیادی را می‌توان تنها با خرید بیمه عمر و سرمایه‌گذاری حل کرد.

بیمه‌های عمر دو رویکرد دارند به شرط حیات هستند و به شرط فوت.

اگر بیمه گذار در پایان دوره بیمه نامه زنده باشد سرمایه خریداری شده خود را به همراه مبلغ مشارکت در منافع (مازاد برسود قطعی ) یا به صورت یکجا و یا به صورت مستمری می‌گیرد و اگر فوت کند، همان موقع شرکت بیمه پاسارگاد  بیمه را به ذی نفعان که توسط بیمه گذار در روز اول در بیمه نامه درج شده است پرداخت می‌کند.

شرکت‌های بیمه امیدوارند که تمامی بیمه نامه‌ها با شرط حیات سررسید شوند وسرمایه در زمان مقرر ۵،10،15،20،25 و 30 ساله به بیمه گذار پرداخت شود.(بستگی به انتخاب بیمه گذار در زمان خرید بیمه نامه دارد).

بیمه عمر پاسارگاد

این درحالی است که شرکت‌های بیمه، بیمه‌های عمر مکمل بازنشستگی می‌فروشند. مکانیزم آن مانند بیمه‌های تکمیلی درمان است. در درمان بیمه گذار در تکمیل بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی یک بیمه نامه تکمیلی دارد و مازاد هزینه‌های درمان را از بیمه بازرگانی می‌گیرد. دراین طرح مکمل بازنشستگی هم همینطور است. شما که کارمند هستید و ماهانه از حقوق شما برای صندوق بازنشستگی کسر می‌شود. در انتهای دوره خدمت مستمری می‌گیرید یا به طور یکجا پرداخت می‌کنند، می‌توانید برای افزایش آن از همین حالا بیمه‌های مکمل بازنشستگی بخرید که دارای ده‌ها مزایا هستند.

راستی می‌دانید ؟ اگر بیمه عمر و پس انداز داشته باشید، پس از سه سال پرداخت حق بیمه می‌توانید از بانک وام بگیرید بدون اینکه نیاز به وثیقه داشته باشید؟ چون بیمه نامه شما مانند یک وثیقه کار می‌کند و شما متناسب با ذخایر بیمه نامه می‌توانید وام بگیرید.

از همین حالا به این فکر کنید که امروز چقدر برای بچه‌های هزینه می‌کنید؟ اگر زیر ۵ سال هستند که از بزرگترها هم هزینه بیشتری دارند، وسایلشان گرانتره، لباسشون گرانتره، هزینه‌های مهد بالا و… هزار تا خرج دارند.

حالا به تمام این هزینه‌ها حق بیمه عمر را هم اضافه کنید. شما می‌توانید با کمترین هزینه با توجه به توان خود بیمه عمر بخرید.

البته هرچه پرداختی شما بیشتر باشد، سرمایه خریداری شده هم بیشتر می‌شود. اما در نهایت شما با کمترین مبلغ  تحت پوشش بیمه عمر و پس انداز هستید و اگر زمانی دچارحادثه شدید، شرکت بیمه خسارت شما را می‌پردازد.

فقط توجه داشته باشید که بیمه‌های عمر تنوع بیشماری دارند و برای خرید حتما باید با نماینده یا کارگزار حرفه‌ای مشورت کنید تا بیمه نامه متناسب با شرایط شما را پیشنهاد دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره شما می توانید با شماره تلفن 09192409845 تماس گرفته و آینده خود را بیمه کنید.

فهرست